33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü
33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü Tarih : 19.04.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Bahattin Şimşek - Esat Sancaktar - Yusuf Bozdoğan - Sarper Barış Saka

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü  [Okunma sayısı 1968 defa] 33. Hafta Beşiktaş 2-0 Ankaragücü

Çevrimiçi Necmi

Daha iyilerini görünce gözümüze hoş gelmemesi normal, bu maç özelinde güzel performans bence. (Seneye bizle olmaması gerekli)
ben performansa bakmam sahaya bakarım oyuncu asli görevini yapmıyorsa isterse en iyi performans onda olsun farketmiyor biz maç boyu bütün savunmayı iki stoperle yaptık karşımızda fenere karşı oynayan ankaragücü olsaydı işimiz zordu oynayamama sebepleride harbi yedi oyuncuyla orta sahaya çökmüşdük ilerde bir muleka vardı varlık gösteremedi tek olunca birazda raşitsa soldan ataklar yaptı bekler kanat gibiydi kanatlar orta saha gibi takımın tartışmasız en iyisi muçiydi şenolun seceresinden geçmediği için sağlam kondisyon var oyundan düşmüyor hiç

Çevrimiçi Samet Demir

ben performansa bakmam sahaya bakarım oyuncu asli görevini yapmıyorsa isterse en iyi performans onda olsun farketmiyor biz maç boyu bütün savunmayı iki stoperle yaptık karşımızda fenere karşı oynayan ankaragücü olsaydı işimiz zordu oynayamama sebepleride harbi yedi oyuncuyla orta sahaya çökmüşdük ilerde bir muleka vardı varlık gösteremedi tek olunca birazda raşitsa soldan ataklar yaptı bekler kanat gibiydi kanatlar orta saha gibi takımın tartışmasız en iyisi muçiydi şenolun seceresinden geçmediği için sağlam kondisyon var oyundan düşmüyor hiç
Ben Svensonu Onura göre mukayese ediyorum. O nedenle sesim çıkmıyor. Dün sol bek ve kaleciyle beraber 2 kişi eksiktir.

Muciyi önümüzdeki sene görmek lazım bence. Bazen öyle bir ivmeleniyor ki rakip oyuncuya kal geliyor. Konuşmak için erken ama iyi bir takımda taliscayı unutturur bize.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

merak ediyorum hakaret etmek için laz kelimesini kullanıyorsun laz olmak kötü birşeymi sence üstelik karadenizlilerin çoğuda laz değil büyük ihtimal şenolda laz değildir hem karadeniz insanı zeki ve çalışkandır
Ben karadenizli değilim ama çok tanıdığım oldu

Hakaret etmek için kullandığımı nerden çıkardınız ?

Ben şenol güneşe gönderme yapmak için öyle diyorum.Santos şenol güneş'e çok benziyor onun gibi kompleksleri olan sıkıntılı bir hocaydı.

Benim gözümde şenol güneş ile aynıydı portekizli yerine laz diyorum onun yerine.

Bu kadar alınganlık iyi değil @Necmi bey. :)
[ Son Düzenleme: 20 Nisan 2024, 12:32:52 Sefa Kara ]

Çevrimiçi Sefa Kara

Daha iyilerini görünce gözümüze hoş gelmemesi normal, bu maç özelinde güzel performans bence. (Seneye bizle olmaması gerekli)

Svensonn bizim önce ki andreas beck gibi  defansı yapıyor ama hücuma da çıkıyor ama geri dönüyor sürekli :D

Bize Adriano coreira gibi adamlar lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Svensonn bizim önce ki andreas beck gibi  defansı yapıyor ama hücuma da çıkıyor ama geri dönüyor sürekli :D

Bize Adriano coreira gibi adamlar lazım.
Kesinlikle 1 ay sıksın dişini yazın güzel bir kulüp buluruz ona. 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Hakaret etmek için kullandığımı nerden çıkardınız ?

Ben şenol güneşe gönderme yapmak için öyle diyorum.Santos şenol güneş'e çok benziyor onun gibi kompleksleri olan sıkıntılı bir hocaydı.

Benim gözümde şenol güneş ile aynıydı portekizli yerine laz diyorum onun yerine.

Bu kadar alınganlık iyi değil @Necmi bey. :)
iltifat içinmi kullandın buna gönderme denmiyor ırkçılık deniyor ayrımcılık deniyor
Neden alınayım karadenizli değilim sadece insan olarak ırkçılık yapılmasına tepki veriyorum kimseyi bir ayrımcı söyleme tutmak zorunda değilsin herkesin bir adı var şurda şenola laf etsem yüz şey dizerim ağır hakarette olur ama içinde etnik kökenle alakalı tek laf olmaz üstelik sen laz diyerek şenolu değil lazları aşağılıyorsun
Bu arada senin niyetinin bir önemi yok önemli olan karşındakinin nasıl anladığı

Çevrimiçi Sefa Kara

iltifat içinmi kullandın buna gönderme denmiyor ırkçılık deniyor ayrımcılık deniyor
Neden alınayım karadenizli değilim sadece insan olarak ırkçılık yapılmasına tepki veriyorum kimseyi bir ayrımcı söyleme tutmak zorunda değilsin herkesin bir adı var şurda şenola laf etsem yüz şey dizerim ağır hakarette olur ama içinde etnik kökenle alakalı tek laf olmaz üstelik sen laz diyerek şenolu değil lazları aşağılıyorsun
Bu arada senin niyetinin bir önemi yok önemli olan karşındakinin nasıl anladığı

Laza laz demenin tam olarak neresi ırkçılık merak ettim doğrusu :) Ben egeliyim bana egeli dediklerinde ırkçılıkmı yapılmış oluyor şimdi.

Çok sığ düşünce yapınız var kusura bakmayın.Etnik kökene küfür,argo,hakaret olursa dediğiniz gibi ırkçılık olur.

Benim yazımda ki "laz" kelimesi şenol güneşi temsil ediyor.Direk şenol güneşte diyebilirdim benim inisiyatifime kalmış birşey.

Karşımdaki düşük zekaya sahipse yanlış anlaması normal zaten zeki birisinin orda şenol güneş demek istediğimi çok rahatlıkla anlayacaktır. :)

Çevrimiçi Necmi

Laza laz demenin tam olarak neresi ırkçılık merak ettim doğrusu :) Ben egeliyim bana egeli dediklerinde ırkçılıkmı yapılmış oluyor şimdi.

Çok sığ düşünce yapınız var kusura bakmayın.Etnik kökene küfür,argo,hakaret olursa dediğiniz gibi ırkçılık olur.

Benim yazımda ki "laz" kelimesi şenol güneşi temsil ediyor.Direk şenol güneşte diyebilirdim benim inisiyatifime kalmış birşey.

Karşımdaki düşük zekaya sahipse yanlış anlaması normal zaten zeki birisinin orda şenol güneş demek istediğimi çok rahatlıkla anlayacaktır. :)
egeli olmak etnik köken değil ama laz olmak etnik kökendir birine laz kürt diye etmik kökeniyle hitap edersen ayrımcılık yapmış olursun buda ırkçılık olur küfür etmene gerek yok birini toplumun diğer kesiminden ayıran kelimeleri kullandığın anda bu ırkçılık olur emin ol bunu salaklar bile bilir birine arap dersen ırkçılık yapmış olursun ermeni dersen yine ırkçılık yapmış olursun portekizli dersen bu ırkçılık olmaz yada ingiliz dersen olmaz
Bence boş yapma yazdığın mesajla belki kendini kandırırsında burdaki insanları kandıramazsın
Yani yanlış yaptım farkında değildim demek yerine ırkçı bir söylemi meşrulaştırmaya uğraşıyorsun bu daha kötü kendine bir sor bakalım burda foruma üye yada takip eden lazlarda karadenizlilerde bolca vardır şu lafın onları rahatsız ediyormu etmiyormu burda şenola değil ırkçılığı lazlara yapıyorsun üstelik kimin laz olduğunun farkında bile değilsin

Çevrimiçi sozkul

Laz’a laz diyebilirsin ortam uygunsa, ama hiç beğenmediğin bir antrenörü eleştirirken laz bile olsa gereksiz yere lazlığından dem vurursan bu lazları aşağılama niyetini ortaya koyar.
Sen birde hiç lazlıkla alakası olmayan bir adama, oynattığı oyun hiç beğenmediğin bir laz antrenöre benziyor diye laz dersen olaya damardan girmiş olursun.
Bence geri adam atman seni batırmaz, yüceltir.  Her genelleme içeren benzetme tehlike barındırır. Birilerini kırma veya incitme tehlikesi bu. Üç defa düşünüp öyle yazmak lazım.

Çevrimiçi gokhans

Galibiyet serimizin başlangıcı olması dileği ile..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Monza

Kupa maçına ayrı başlık yok galiba.

Buradan devam edeceğiz zannediyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kupa maçına ayrı başlık yok galiba.

Buradan devam edeceğiz zannediyorum.

vardı bir başlık

Çevrimiçi Monza

Etiketler: