2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 133 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6095197 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi mellfred

O halde talisca kupa maçında kesin yok öyle  mi ?

Çevrimdışı cursedofdragon

Ünlü spor sunucusu Diletta Leotta (Sky Italia): " Jose Sosa, B harfiyle başlayan sürpriz bir takıma gidiyor."

Boluspor mu  :alala:

vay arkadaş nerden nereye :D

Bugünleri de mi görücektik :) Şimdi ki kadroya bahane bulan arkadaşlar o zaman ne yaptıklarını çok merak ediyorum :)

Inter, Gary Medel ile anlaşmaya varan Beşiktaş'ın, oyuncu için yapacağı teklifi bekliyor. (via @DiMarzio)

Çevrimdışı leucocyte

Bein sports'ta Besiktas rizespor maci var

Çevrimiçi Necmi

tolgay  + ustune 3-5 m Euro  biz alacagiz yahu   :bandit:
böyle söylesene bende okuyunca hadi leynnn dedim :D

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi underworld

Yabancı full serbest olmadı.
Saygılar

Çevrimdışı ozankarakoc

Taraftarların, Benfica'nın Instagram hesabındaki son fotoğrafın altına #ComeToEvrak yazması ya ehueuehuehueheu...  :ebebe:
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Ryan Babel Bey'in sezon öncesi videosu:

Görmeyenler için...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Ünlü spor sunucusu Diletta Leotta (Sky Italia): " Jose Sosa, B harfiyle başlayan sürpriz bir takıma gidiyor."

Boca Juniors dur büyük ihtimal

Çevrimdışı Ensar

bu arada oğuzhan 2.5 m euro 5 yılllık sözleşme yeniledi diye okudum bir yerde , burda konuşulmadı sanırım
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı tuncaboylu

Boca Juniors.

Bu arada o Diletta da bize gelse, hayır demem. Dil-etta ne biçim isim yahu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

lens vidyosunu merak ediyorum  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

lens vidyosunu merak ediyorum  :icool:
vidyosunu ne yapacaksın kendisi geliyor :D

Çevrimdışı Ensar

bize ne kendisinden abi bize video lazım :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Videosunu daha çok kişi izliyor :tabe:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Lens tam olarak saat kaçta gelecek?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

Sarri'nin Napoli'si kadar olmasa da bu oyunu maksimum iki-üç dokunuş ile sınırlayan bir ekip hatırlıyorum. Hatta one touch ile. Yep, 15/16.
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2017, 09:53:39 atalay ]

Çevrimdışı tangaz

kendisini zaten biliyoruz biz değil o daha çok heyecanlıdır ayrıca. sonuçta üst klasmana geçiş yapıyor  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı İhsan

Lens tam olarak saat kaçta gelecek?

Saat 17 deniliyordu, bakalım.

Evet TAM olarak gelmesi önemli.
Valbuena YARIM geldi nede olsa  :biggrinking:

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Nagelsmann'ın L'pool çekmesi kötü olmuş. Fakat Klopp karşısındaki maç önü planı ve maç içi hamlelerini merak ediyorum. Keza Favre'nin Napoli çekmesi de talihsizlik. Onu da Sarri karşısında izlemek güzel olacak. Avcı'nın karşısında ise bir diğer favorim Berizzo var. CL'de olmayı hak eden bazı teknik adamlar maalesef orada olamayacak.

Çevrimdışı celiker1

Talisca konusunda tamamen kişisel ihsiyatım. Biz sözleşme uzatılması gereken sürede uzattık ve parasını yatırdık. 25 milyon euroya serbest kalır süresi içinde bu teklif gelmedi ve tüm haklar bize geçti. Daha sonra Benfica'ya 15 milyon eurolar seviyesinde, Talisca'ya ise daha yüksek ücretli teklif geldi. Talisca ve Benfica bilinçli yıldırma politikası uygulamaya başladı. Önce Talisca tatilden dönmedi. Tüm ipler elimizde olduğu için ceza korkusuna geçte olsa dönmek zorunda kaldı. Benfica son kozunu oynayıp evrakları göndermiyor. Sonucunu hep beraber göreceğiz ama ne olursa olsun Benfica için hukuksal prodesür başlamalı. Herkese keyifli bir gün dilerim :bandit:
Hayatta Beşiktaş

Etiketler: